Richard Zavoďan - bez názvu

bez názvu

olej - plátno

signováno:

170 x 130 cm

TOP stav, bez poškození
datováno 2013-19
hyperrealizmus

20. 10. 2022

11:12:04

1 000 Kč

+1 000 Kč