Bohumil Hradečný - Dívka u jezírka

Dívka u jezírka

olej

signováno:

66 x 77 / 50 x 60 cm

olej na desce; rám původní zachovalý
Nejvyšší cena tohoto autora dosažená v aukci je 26.000,-