- Motiv ze silnice D.Kubín

Motiv ze silnice D.Kubín

vyvolávací cena:

3 000 Kč

3 100 Kč

3 850 Kč

30. 07. 2020

Olej - karton

signováno:

37 x 55 cm

datováno 1937
vzadu popis díla a věnování rukou autora
rám poškozen

30. 07. 2020 18:10

3 100 Kč