Oldřich Kulhánek - Job No 2

Job No 2

vyvolávací cena:

48 000 Kč

48 000 Kč

57 600 Kč

02. 02. 2020

Litografie

signováno:

64 x 92 cm

2003
neadjustováno

02. 02. 2020 20:42

48 000 Kč