Gustave Prucha - Svatební jízda

Svatební jízda

vyvolávací cena:

170 000 Kč

170 000 Kč

0 Kč

olej - plátno

signováno:

117 x 151 / 90 x 124 cm

Znalecký posudek na stanovení odhadní ceny obrazu ze dne 10.06.2022: č.945/2022 PhDr. Kateřina Dvořáková