Vojtěch Hynek Popelka - Ovce na pastvě

Ovce na pastvě

vyvolávací cena:

3 000 Kč

3 000 Kč

0 Kč

19. 12. 2021 v 19:30

olej - plátno

signováno:

47 x 67 / 82 x 63 cm

plátno fixované na desce; místy oděrek na rámu