Pavel Kopáček - Zimní ráno

Zimní ráno

vyvolávací cena:

3 500 Kč

3 500 Kč

0 Kč

30. 09. 2021 v 20:30

olej - plátno

signováno:

57 x 88 / 40 x 72 cm

rám původní, datace ´60