Oldřich Kulhánek - Job No. 3

Job No. 3

vyvolávací cena:

50 000 Kč

50 000 Kč

0 Kč

31. 05. 2021

litografie

signováno:

94 x 64 cm

litografie 25/100 s datací 2009