Robert Jiran - Dáma s perlama

Dáma s perlama

vyvolávací cena:

28 000 Kč

29 000 Kč

36 018 Kč

31. 01. 2021

2

olej - plátno

signováno:

70 x 50 cm

bez adjustace, autorské razítko

31. 01. 2021 19:32

29 000 Kč

31. 01. 2021 19:32

28 000 Kč