Alois Juříček - Les

Les

vyvolávací cena:

1 500 Kč

1 500 Kč

1 800 Kč

31. 01. 2021

olej - plátno

signováno:

74 x 60 / 48 x 69

rám není původní

14. 01. 2021 17:06

1 500 Kč