J. Kučera - Krajinka

Krajinka

vyvolávací cena:

1 000 Kč

1 000 Kč

0 Kč

30. 04. 2021 v 20:35

pastel

signováno:

31 x 33 / 22 x 24

zaskleno, rám poškozen