J. Kučera - Krajinka

Krajinka

vyvolávací cena:

3 000 Kč

3 000 Kč

0 Kč

30. 09. 2020 v 20:32

pastel

signováno:

31 x 33 / 22 x 24

zaskleno, rám poškozen