Alois Lukášek - Tání u Svratky

Tání u Svratky

vyvolávací cena:

4 000 Kč

4 000 Kč

4 800 Kč

30. 11. 2020

olej - karton

signováno:

50 x 60 / 64 x 73 cm

datováno 1957
rám místy oděrky a praskliny

30. 11. 2020 20:26

4 000 Kč