Vladimír Gažovič - Kolotoč života

Kolotoč života

vyvolávací cena:

28 000 Kč

28 000 Kč

0 Kč

30. 04. 2020

litografie

signováno:

85 x 62 / 103 x 75

doatováno 1981
barevná litografie č 51 / 70