TIMO - Máš na míň !!

Máš na míň !!

vyvolávací cena:

30 000 Kč

30 000 Kč

37 260 Kč

31. 03. 2020

akryl - plátno

signováno:

vzadu

90 x 90 cm

09. 03. 2020 11:08

30 000 Kč