Milan Chabera - Nadbytek hříchu

Nadbytek hříchu

vyvolávací cena:

21 000 Kč

22 000 Kč

27 324 Kč

29. 02. 2020

signováno:

70 x 70 cm

2004 datováno

29. 02. 2020 14:30

22 000 Kč