Dastych - kraj

kraj

vyvolávací cena:

500 Kč

500 Kč

600 Kč

29. 02. 2020

tempera

signováno:

32 x 39 cm

rám 60 x 66 cm
pasparta poškozena, rám místy praskliny i oděrky

28. 02. 2020 00:34

500 Kč