Vl. J. Barva - Písnik

Písnik

vyvolávací cena:

500 Kč

500 Kč

600 Kč

31. 08. 2020

olej - plátno

signováno:

49 x 64 cm

1951
rám 64 x 79 cm, oděrky, odpovídá stáří

31. 08. 2020 16:58

500 Kč