Miloslav Motl - Hráči

Hráči

vyvolávací cena:

500 Kč

500 Kč

600 Kč

29. 02. 2020

olej - plátno

signováno:

80 x 60 cm

1967
malba místy oděrky

28. 02. 2020 00:30

500 Kč