Přehled aktuálních aukcí

Karel Kožíšek - Brno II.

pastel

signováno:

64 x 50 cm

pastel - 40 x 30 cm
TOP stav, nový rám, antireflex

vyvolávací cena:

10 000 Kč

10 000 Kč

datum ukončení:

30. 09. 2020 v 20:30

stav aukce:

BEZ PŘÍHOZU

Ivan Titor - Hnízda

signováno:

43 x 62 / 55 x 74 cm

1995
TOP stav

vyvolávací cena:

12 500 Kč

12 500 Kč

datum ukončení:

30. 09. 2020 v 20:30

stav aukce:

BEZ PŘÍHOZU

Ludvík Dobeš - Muzikanti

olej - plátno

signováno:

84 x 114 / 64 x 94 cm

datováno 58
malba odpovídá stáří, rám místy oděrky a praskliny

vyvolávací cena:

4 000 Kč

5 500 Kč

datum ukončení:

31. 08. 2020 v 20:31

stav aukce:

DRAŽÍ SE (počet příhozů: 12)