Přehled aktuálních aukcí

Zdena Höhmová - "Alter ego"

signováno:

24 x 20 / 50 x 38

vytištěno autorem
datováno 2005

vyvolávací cena:

3 500 Kč

3 500 Kč

datum ukončení:

30. 09. 2020 v 20:30

stav aukce:

BEZ PŘÍHOZU

Vladimír Komárek - Anděl

signováno:

19 x 25 / 33 x 39

č. 34 / 100
pasparta + olep

vyvolávací cena:

2 200 Kč

2 200 Kč

datum ukončení:

30. 09. 2020 v 20:30

stav aukce:

BEZ PŘÍHOZU

Karel Demel - Květy zla V. - Moře

signováno:

33 x 49 / 54 x 68 cm

autorský tisk č. 90 / 130
pasparta - olep - sklo
r. 1996

vyvolávací cena:

7 000 Kč

7 000 Kč

datum ukončení:

30. 09. 2020 v 20:30

stav aukce:

BEZ PŘÍHOZU

Adolf Vondra - Na pláži

Olej - plátno

signováno:

100 x 130 cm

vyvolávací cena:

49 000 Kč

49 000 Kč

datum ukončení:

30. 09. 2020 v 20:30

stav aukce:

BEZ PŘÍHOZU

Alois Lukášek - Tání u Svratky

olej - karton

signováno:

50 x 60 / 64 x 73 cm

datováno 1957
rám místy oděrky a praskliny

vyvolávací cena:

4 000 Kč

4 000 Kč

datum ukončení:

30. 09. 2020 v 20:30

stav aukce:

BEZ PŘÍHOZU

Zdena Höhmová - "Alter ego"

signováno:

24 x 20 / 50 x 38

vytištěno autorem
datováno 2005

vyvolávací cena:

5 000 Kč

5 000 Kč

datum ukončení:

30. 09. 2020 v 20:30

stav aukce:

BEZ PŘÍHOZU

Milan Staněk - Guinea hraje

litografie

signováno:

29 x 45 / 41 x 53 cm

autorský tisk 43/100, datováno 1980
zaskleno, rám místy flek

vyvolávací cena:

500 Kč

500 Kč

datum ukončení:

30. 09. 2020 v 20:30

stav aukce:

BEZ PŘÍHOZU

Alois Šimorda - Mýtina

olej - plátno

signováno:

63 x 73 / 46 x 57 cm

rám místy oděrky, plátno / malba protlačena

vyvolávací cena:

2 000 Kč

2 000 Kč

datum ukončení:

30. 09. 2020 v 20:30

stav aukce:

BEZ PŘÍHOZU

Jožka Baruch - Chaloupka

akvarel

signováno:

65 x 50 / 48 x 35

zaskleno, datováno ´28

vyvolávací cena:

5 000 Kč

5 000 Kč

datum ukončení:

30. 09. 2020 v 20:30

stav aukce:

BEZ PŘÍHOZU

Vladimír Gažovič - Zuzana a starci

signováno:

113 x 86 / 76 x 55,55 cm

autorská edice III / X.
datováno 1970, grafika zastoupena i ve sbírkách Slovenské národní galerie
TOP stav, nově zarámováno

vyvolávací cena:

28 000 Kč

28 000 Kč

datum ukončení:

30. 09. 2020 v 20:30

stav aukce:

BEZ PŘÍHOZU