Přehled aktuálních aukcí

foto 1

signováno - Rybník pod kostelem

technika:

kresba

signováno:

vpravo dole

rozměr:

18 x 43 / 35 x 57 cm

s datací 1974, paspartováno zaskleno, rám pasparta odpovídá stáří

vyvolávací cena:

500 Kč

aktuální cena:

500 Kč

datum ukončení:

31. 10. 2021 v 20:30

stav aukce:

BEZ PŘÍHOZU

Detail aukce
foto 1

signováno - Ves s kostelem

technika:

kresba

signováno:

vpravo dole

rozměr:

21 x 31 / 41 x 58 cm

signatura nečitelná, s datací 1975, pasparta a rám místy poškozeno, zaskleno

vyvolávací cena:

500 Kč

aktuální cena:

500 Kč

datum ukončení:

31. 10. 2021 v 20:30

stav aukce:

BEZ PŘÍHOZU

Detail aukce
foto 1

signováno - bez názvu

technika:

litografie

signováno:

vpravo dole

rozměr:

17 x 42 / 33 x 59 cm

vyvolávací cena:

500 Kč

aktuální cena:

500 Kč

datum ukončení:

31. 10. 2021 v 20:30

stav aukce:

BEZ PŘÍHOZU

Detail aukce
foto 1

Kopáček Pavel - Zimní ráno

technika:

olej - plátno

signováno:

vpravo dole

rozměr:

57 x 88 / 40 x 72 cm

rám původní, datace ´60

vyvolávací cena:

3 500 Kč

aktuální cena:

3 500 Kč

datum ukončení:

31. 10. 2021 v 20:30

stav aukce:

BEZ PŘÍHOZU

Detail aukce
foto 1

Helena Zezulová - Šeříky

technika:

olej - lepenka

signováno:

vlevo dole

rozměr:

88 x 118 / 68 x 98 cm

vyvolávací cena:

20 000 Kč

aktuální cena:

20 000 Kč

datum ukončení:

31. 10. 2021 v 20:30

stav aukce:

BEZ PŘÍHOZU

Detail aukce
foto 1

Libor Lípa - Moje žena Hana

technika:

olej - plátno

signováno:

vpravo dole

rozměr:

124 x 124

datace ´91; s adjustací

vyvolávací cena:

11 500 Kč

aktuální cena:

11 500 Kč

datum ukončení:

31. 10. 2021 v 20:30

stav aukce:

BEZ PŘÍHOZU

Detail aukce
foto 1

Libor Lípa - Růžová koupelna

technika:

akryl - olej

signováno:

vpravo nahoře

rozměr:

120 x 135

datace 2000, plátno, adjustováno

vyvolávací cena:

9 500 Kč

aktuální cena:

9 500 Kč

datum ukončení:

31. 10. 2021 v 20:30

stav aukce:

BEZ PŘÍHOZU

Detail aukce
foto 1

Kodrla Vladimír - Vzpomínka na mládí

technika:

pastel

signováno:

vpravo dole

rozměr:

32 x 56 / 14 x 49,5

s datací 1990, adjustováno s paspartou, zaskleno

vyvolávací cena:

1 000 Kč

aktuální cena:

1 000 Kč

datum ukončení:

31. 10. 2021 v 20:30

stav aukce:

BEZ PŘÍHOZU

Detail aukce
foto 1

Matěj Motyčka - Ženy

technika:

kombinovaná technika

signováno:

vpravo dole

rozměr:

70 x 55 / 49 x 35 cm

rám v jednom místě rozklížen, lehce slepitelné, rám s oděrky

vyvolávací cena:

4 000 Kč

aktuální cena:

4 000 Kč

datum ukončení:

31. 10. 2021 v 20:30

stav aukce:

BEZ PŘÍHOZU

Detail aukce
foto 1

Matěj Motyčka - Pokušení

technika:

kombinovaná technika

signováno:

vpravo dole

rozměr:

85 x / 70 cm

bez adjustace, plátno

vyvolávací cena:

5 000 Kč

aktuální cena:

5 000 Kč

datum ukončení:

31. 10. 2021 v 20:30

stav aukce:

BEZ PŘÍHOZU

Detail aukce