Přehled aktuálních aukcí

Libor Lípa - Hana Borovcová

olej - plátno

signováno:

130 x 145

s datací ´96; adjustováno

vyvolávací cena:

12 500 Kč

13 000 Kč

datum ukončení:

31. 07. 2021 v 20:32

stav aukce:

DRAŽÍ SE (počet příhozů: 1)