Václav Soušek - Růže ve váze

Růže ve váze

signováno:

48 x 53 cm

rozměr s rámem 68 x 73 cm
olej na plátně
rám - místy drobné oděrky

25. 01. 2020

07:34:07

2 200 Kč

+2 200 Kč