litografie
signováno:
66 x 99 / 70 x 100 cm
barevná litografie, E.A. autorský tisk signováno s datací 1995 zaskleno, adjustováno Průměrná cena za dílo tohoto autora se v aukcích pohybuje kolem 71.000,-Kč.