František Navrátil - Figura - žena v plášti

Figura - žena v plášti

sochařská díla

signováno:

výška 77 cm

signováno, datováno Navrátil ´84
materiál - sádra
místy oděrek, stav odpovídá stáří díla

31. 08. 2020

16:47:04

5 000 Kč

+5 000 Kč