Vladimír Gažovič - Zuzana a starci

Zuzana a starci

signováno:

113 x 86 / 76 x 55,55 cm

autorská edice III / X.
datováno 1970, grafika zastoupena i ve sbírkách Slovenské národní galerie
TOP stav, nově zarámováno