Jiří DVOŘÁK - Na cestě

Na cestě

vyvolávací cena:

2 000 Kč

2 000 Kč

0 Kč

30. 06. 2020

akvarel

signováno:

20,5 x 13,5 cm

40. léta, i.č. 827 z pozůstalosti akad. malíře