Vojtěch Hynek Popelka - Na poli

Na poli

vyvolávací cena:

2 500 Kč

2 500 Kč

0 Kč

30. 04. 2021 v 20:30

Olej - plátno

signováno:

34 x 43 cm

rozměr plátna 26 * 35 cm
oděrky na rámu, rám rozklížen