Neznámý mistr - Zámek Orava

Zámek Orava

vyvolávací cena:

4 500 Kč

4 500 Kč

5 589 Kč

31. 08. 2020

Olej - plátno

signováno:

79 x 96 cm

rám poškozený

31. 08. 2020 16:48

4 500 Kč