Josef Valčík - Láska

Láska

vyvolávací cena:

35 000 Kč

35 000 Kč

0 Kč

30. 04. 2020 v 20:35

Akryl - plátno

signováno:

150 x 150 cm

bez poškození v TOP stavu
původní cena 55.000,- Kč