Katarína Vavrová - Erotic

Erotic

vyvolávací cena:

1 800 Kč

1 900 Kč

2 280 Kč

02. 02. 2020

2

Grafika

signováno:

24 x 27 cm

rozměr s rámem 27 x 31 cm
rozměr grafiky 13 x 17 cm
lehce poškozený rám

20. 01. 2020 19:01

1 900 Kč

09. 01. 2020 10:56

1 800 Kč