Václav Soušek - Růže ve váze

Růže ve váze

vyvolávací cena:

2 200 Kč

2 200 Kč

2 640 Kč

02. 02. 2020

signováno:

48 x 53 cm

rozměr s rámem 68 x 73 cm
olej na plátně
rám - místy drobné oděrky

25. 01. 2020 07:34

2 200 Kč