Hořík - Šeříky

Šeříky

vyvolávací cena:

900 Kč

900 Kč

0 Kč

30. 06. 2022

olej - lepenka

signováno:

60 x 74 / 44 x 59 cm

zdobný rám, původní zachovalý
odhadem datováno 1930