Neumann 1910 - Plachetnice na moři

Plachetnice na moři

vyvolávací cena:

1 500 Kč

1 500 Kč

0 Kč

30. 06. 2022

olej - lepenka

signováno:

40 x 59 / 31 x 50 cm

s datací 1910; signatura E. Neumann
rám původní, poškozen viz foto