signováno - Ves s kostelem

Ves s kostelem

vyvolávací cena:

500 Kč

500 Kč

0 Kč

30. 09. 2021 v 20:30

kresba

signováno:

21 x 31 / 41 x 58 cm

signatura nečitelná, s datací 1975, pasparta a rám místy poškozeno, zaskleno