Libor Lípa - Moje žena Hana

Moje žena Hana

vyvolávací cena:

11 500 Kč

11 500 Kč

0 Kč

30. 09. 2021 v 20:30

olej - plátno

signováno:

124 x 124

datace ´91; s adjustací