Libor Lípa - Růžová koupelna

Růžová koupelna

vyvolávací cena:

9 500 Kč

9 500 Kč

0 Kč

30. 09. 2021 v 20:30

akryl - olej

signováno:

120 x 135

datace 2000, plátno, adjustováno