Libor Lípa - Růžová koupelna

Růžová koupelna

vyvolávací cena:

9 500 Kč

9 500 Kč

0 Kč

31. 07. 2021

akryl - olej

signováno:

120 x 135

datace 2000, plátno, adjustováno