Otakar Sedloň - Chalupy

Chalupy

vyvolávací cena:

5 800 Kč

5 800 Kč

0 Kč

31. 10. 2021 v 20:30

olej - plátno

signováno:

65 x 80 / 50 x 65 cm

rám místy oděrky
V aukcích se cena tohoto autora pohybuje kolem 11.000,- Kč