vyvolávací cena:
5 800 Kč
5 800 Kč
0 Kč
olej - plátno
signováno:
65 x 80 / 50 x 65 cm
rám místy oděrky
V aukcích se cena tohoto autora pohybuje kolem 11.000,- Kč