Igor Piačka - Vlnenie

Vlnenie

vyvolávací cena:

15 500 Kč

15 500 Kč

0 Kč

28. 02. 2021 v 20:38

litografie

signováno:

66 x 99 / 70 x 100 cm

barevná litografie, E.A. autorský tisk
signováno s datací 1995
zaskleno, adjustováno
Průměrná cena za dílo tohoto autora se v aukcích pohybuje kolem 71.000,-Kč.