vyvolávací cena:
17 500 Kč
17 500 Kč
0 Kč
litografie
signováno:
66 x 99 / 70 x 100 cm
barevná litografie, E.A. autorský tisk
signováno s datací 1995
zaskleno, adjustováno
Průměrná cena za dílo tohoto autora se v aukcích pohybuje kolem 71.000,-Kč.