Otakar Hůrka - Boží muka

Boží muka

vyvolávací cena:

12 500 Kč

12 500 Kč

0 Kč

28. 02. 2021 v 20:38

olej - plátno

signováno:

50 x 64,5 / 62 x 76 cm

krakeláž malby viz foto, plátno zvlněné, rám nový