František Adolf Feilhammer - bez názvu

bez názvu

vyvolávací cena:

52 000 Kč

52 000 Kč

0 Kč

28. 02. 2021 v 20:37

olej - plátno

signováno:

53 x 43 / 68 x 59 cm

plátno místy popraskané
datace 1871