Pravoslav Kotík - Akt

Akt

vyvolávací cena:

20 000 Kč

20 000 Kč

0 Kč

28. 02. 2021 v 20:40

akvarel

signováno:

21 x 14 / 52,5 x 44,5 cm

monogram, bezvadný stav malby
pasparta, zaskleno, na rámu semtam oděrky

Nějvyšší dosažená cena v aukcích se pohybuje kolem 1milionu korun, průměrná cena tohoto autora kolem 85 tisíc.