Jindra Husáriková - U vody

U vody

vyvolávací cena:

10 000 Kč

10 000 Kč

0 Kč

30. 06. 2022

litografie

signováno:

47 x 63 / 74 x 89

autorský litografie 8/90
pasparta, sklo, adjustace