Jindra Husáriková - U vody

U vody

vyvolávací cena:

10 000 Kč

10 000 Kč

0 Kč

31. 10. 2021 v 20:30

litografie

signováno:

47 x 63 / 74 x 89

autorský litografie 8/90
pasparta, sklo, adjustace