Oldřich Blažíček - Zasněžená vesnice

Zasněžená vesnice

vyvolávací cena:

220 000 Kč

220 000 Kč

0 Kč

31. 01. 2021 v 20:40

olej - plátno

signováno:

45 x 61 / 57 x 73 cm

dílo prošlo Restaurátorskou expertízou, kterou vystavila ak. mal. Zora Grohmanová, 03.11.2019
nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora 1 200 000,- Kč
plátno fixováno na lepence