- Žluté stavění

Žluté stavění

vyvolávací cena:

7 000 Kč

7 000 Kč

0 Kč

31. 01. 2021 v 20:35

olej - plátno

signováno:

40 x 40 cm

originál z ateliéru Valčík
původní cena 15.500,-
TOP stav, nový, vhodný jako dárek