H. Hohenberger - Zátiší s ovocem

Zátiší s ovocem

vyvolávací cena:

45 000 Kč

45 000 Kč

0 Kč

30. 04. 2021 v 20:40

olej - plátno

signováno:

92 x 107 / 56 x 68

zlacený dřevěný rám, praskliny, úlomky
malba v jednom místě protržena