H. Hohenberger - Zátiší s ovocem

Zátiší s ovocem

vyvolávací cena:

50 000 Kč

50 000 Kč

0 Kč

30. 11. 2020 v 20:40

olej - plátno

signováno:

92 x 107 / 56 x 68

zlacený dřevěný rám, praskliny, úlomky
malba v jednom místě protržena