František Navrátil - Figura - žena v plášti

Figura - žena v plášti

vyvolávací cena:

5 000 Kč

5 000 Kč

6 000 Kč

31. 08. 2020

sochařská díla

signováno:

výška 77 cm

signováno, datováno Navrátil ´84
materiál - sádra
místy oděrek, stav odpovídá stáří díla

31. 08. 2020 16:47

5 000 Kč