Milan Staněk - Guinea hraje

Guinea hraje

vyvolávací cena:

500 Kč

500 Kč

0 Kč

30. 04. 2021 v 20:30

litografie

signováno:

29 x 45 / 41 x 53 cm

autorský tisk 43/100, datováno 1980
zaskleno, rám místy flek