vyvolávací cena:
25 000 Kč
25 000 Kč
0 Kč
signováno:
113 x 86 / 76 x 55,55 cm
autorská edice III / X.
datováno 1970, grafika zastoupena i ve sbírkách Slovenské národní galerie
TOP stav, nově zarámováno