František Navrátil - Zamyšlená

Zamyšlená

vyvolávací cena:

30 000 Kč

30 000 Kč

0 Kč

31. 08. 2020 v 20:31

uhel

signováno:

68x52 / 99x81 cm

kresba v nové kvalitní paspartě, nachystáno k zarámování
datováno 2007