Jaromír Seidl - Staré Bělidlo v Ratibořicích

Staré Bělidlo v Ratibořicích

vyvolávací cena:

500 Kč

500 Kč

0 Kč

30. 04. 2021 v 20:30

signováno:

26 x 34 / 45 x 52 cm

rám poškozen